Asortyment

Kategorie

Strona Główna > Asortyment > Materiały dla zdunów > Pisla

Pisla - to fiński producent okuć kuchennych oraz stalowych i żeliwnych drzwiczek piecowych i kominkowych oraz innych drobnych piecowych asortymentów.
Okucia piecowe firmy Pisla, są zaprojektowane tak aby części budowanych pieców doskonale pełniły przez wiele lat swoją funkcję. Dzięki szerokiej ofercie produktów możecie wybrać stylowe drzwiczki dla każdego typu kominka, pieca, pieca chlebowego, pieca do wypieku mięs i pizzy oraz wyczystek.
W ofercie firmy Pisla znajdą Państwo drzwiczki do wkładów, pieców, pieców chlebowych, pieców do wypieku mięs i pizzy oraz wyczystek jak i płyty kuchenne i piekarniki, ponadto ruszty i szybry oraz inne uzupełniający asortyment.

Regulacja dopływu powietrza  , która jest częścią wszystkich drzwiczek do wkładów  , pieców i piekarnika umożliwia ustawienie optymalnego poziomu powietrza do spalania i tym gwarantuje czyste i efektywne spalanie . Szyby drzwiczek są wyprodukowane z w pełni transparentnego ,ceramicznego szkła . Każde drzwiczki są podczas produkcji indywidualnie kontrolowane , a producent gwarantuje ich wyjątkową jakość oraz trwałość .

Nie tylko doskonała funkcjonalność , ale też piękny wygląd tworzą drzwiczki Pisla.

KATALOG PRODUKTÓW  PISLA - pdf

 

 

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następna » rekordów: 57, strona 1 z 4
Copyrights © 2013 AKOM - Salon kominków
wizyt ogółem : 20763236, ilość osób online: 24