Firma

Strona Główna > Firma

Firma AKOM

Nasza firma działa w branży już 18 lat, zajmując się budową kominków grzewczych, akumulacyjnych, pieców kaflowych oraz piekarniczych i ozdobnych grillów ogrodowych. Dzięki pracy i sumienności zyskaliśmy dobry wizerunek na rynku budowlanym, a nasze usługi doceniło już wielu klientów posiadających domy jednorodzinne, mieszkania oraz firmy.

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie budowy kominka od pomysłu, poprzez indywidualny projekt, wybór wkładu, obudowy, aż do profesjonalnego wykonania. Polecamy rozwiązania odpowiednie zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, tradycyjnym czy rustykalnym.

Przez długi okres nasza działalność polegała wyłącznie na świadczeniu usług, jednak spora liczba klientów oraz rosnąca ilość zamówień spowodowała, iż w roku 2011, we własnym lokalu otworzyliśmy punkt handlowy, w którym oferujemy:

Współpracujemy z wiodącymi producentami, takimi jak: Darco, Dovre, Romotop, Hoxter, Aquador, Godkowie, Plamen, Rath, ABX, Bef, Tatarek, Pisla, Amphora, którzy zapewniają nam duży wybór wkładów i akcesoriów kominkowych. Działamy na terenie całej Polski, jak również w Unii Europejskiej.

Służymy fachowym doradztwem technicznym, a na życzenie klienta jesteśmy gotowi przyjechać i stworzyć projekt dopasowany specjalnie do Państwa potrzeb i wymagań. W celu zapewnienia fachowej obsługi naszych klientów współpracujemy z firmami kominiarskimi oraz projektantami wnętrz.

 

Copyrights © 2013 AKOM - Salon kominków
wizyt ogółem : 20763175, ilość osób online: 26